ZGŁOSZENIA – 12. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL „PIOSENKA W MELONIKU”

Rzeszowski Dom Kultury prowadzi zgłoszenia do 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 25-26 kwietnia 2024 roku. Zdobywca tegorocznego Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Artystów Wykonawców SAWP oraz voucher na nagranie singla w ERDEK Studio. Zgłoszenia potrwają do dnia 25 marca 2024 roku.

 

Młodych Wykonawców zapraszamy do udziału w kolejnej, 12. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Tradycyjnie już mile widziani będą Wykonawcy, których wrażliwość muzyczna zwraca się w stronę piosenki aktorskiej, filmowej i musicalowej. Miło nam jest także poinformować, że od roku 2023 Ambasadorem Festiwalu jest wielokrotny jego juror Pan Robert Janowski.

Dążenie do wykreowania sceny debiutów – przyszłych artystów inspirujących się i nawiązujących do najlepszych wzorców muzyki to główne założenie i misja Festiwalu. Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie, a udział w „Piosence w Meloniku” będzie dla Was nie tylko sprawdzianem swoich możliwości wokalnych, ale także okazją do zdobycia nowych, ważnych doświadczeń.

Niezależnie od tego czy spotkasz się z nami pierwszy raz czy jesteś stałym bywalcem, przed Tobą szansa na udział w niezwykłym, artystycznym przedsięwzięciu.

REGULAMIN – PIOSENKA W MELONIKU 2024

 

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ