Rzeszowski Dom Kultury

ul. Staromiejska 43a
35-231 Rzeszów

tel.: 17 748 39 50
biuro@rdk.rzeszow.pl

Mariola Cieśla
Dyrektor

tel.: 17 748 39 50

biuro@rdk.rzeszow.pl

przyjmowanie stron:
wtorki w godz. 15:00 – 16:00

Marzena Styga-Durak
Zastępca Dyrektora

tel.: 17 748 39 55

marzena.styga@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Sekretariat
Rzeszowskiego Domu Kultury

tel.: 17 748 39 50

biuro@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Dział Księgowości

Paulina Dziedzic
Główna Księgowa

tel.: 17 748 39 58

paulina.dziedzic@rdk.rzeszow.pl

przyjmowanie stron:
poniedziałki w godz. 13:30 – 15:30

Barbara Krupa
Księgowa / Specjalista / Kasjer

tel.: 17 748 39 51

barbara.krupa@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Elżbieta Kałucka
Księgowa / Specjalista

tel.: 17 748 39 51

elzbieta.kalucka@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Dział Promocji i Organizacji Imprez

Anna Laaroussi
Specjalista

tel.: 17 748 39 55
kom.: 515 409 232

anna.laaroussi@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do czwartku
w godz. 8:00 – 16:00

Daniel Czarnota
Specjalista ds. promocji

kom.: 518 082 606
.

daniel.czarnota@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Ewelina Samagalska
Specjalista ds. marketingu

kom.: 508 221 804
.

ewelina.samagalska@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Ewa Tryczyńska
Grafik komputerowy

.
ewa.tryczynska@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Dział Administracyjno-Organizacyjny

Anna Prucnal
Kierownik Administracji

tel. 17 748 39 53
kom.: 507 159 088

anna.prucnal@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Joanna Pelczar
Specjalista

tel. 17 748 39 53
.

joanna.pelczar@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Katarzyna Stanisławczyk
Specjalista

tel. 17 748 39 53
.

katarzyna.stanislawczyk@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Dział Kadr

Katarzyna Kopacz
Specjalista

tel. 17 748 39 54
.

katarzyna.kopacz@rdk.rzeszow.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 16:00

Filie

Rzeszowski Dom Kultury filia Biała

ul. Kardynała Karola Wojtyły 164
35-304 Rzeszów

tel.: 17 230 23 24
kom.: 509 541 087
e-mail: biala@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 72 1020 4391 0000 6902 0181 6966

Kierownik: Urszula Sokołowska-Makar
kom.: 500 035 518
e-mail: urszula.sokolowska-makar@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Budziwój

ul. Budziwojska 194
35-317 Rzeszów

tel.: 17 229 90 82
kom.: 501 752 764
e-mail: budziwoj@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 70 1020 4391 0000 6002 0181 6958

Kierownik: Urszula Sokołowska-Makar
kom.: 500 035 518
urszula.sokolowska-makar@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: ostatni piątek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Country

ul. Herbowa 3
35-317 Rzeszów

tel.: 17 748 15 46
kom.: 515 409 247
e-mail: country@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 82 1020 4391 0000 6502 0181 6982

Kierownik: Urszula Sokołowska-Makar
kom.: 500 035 518
e-mail: urszula.sokolowska-makar@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Drabinianka

ul. Strażacka 9
35-312 Rzeszów

tel.: 17 230 23 24
e-mail: drabinianka@rdk.rzeszow.pl
.

numer konta: 77 1020 4391 0000 6702 0181 6974

Kierownik: Urszula Sokołowska-Makar
kom.: 500 035 518
e-mail: urszula.sokolowska-makar@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy piątek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Krynicka

ul. Krynicka 1
35-501 Rzeszów

tel.: 500 226 659
e-mail: krynicka@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 87 1020 4391 0000 6302 0181 6990

Kierownik: Matylda Foltyn
tel.: 509 263 568
e-mail: matylda.foltyn@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwsza środa miesiąca w godz. 17:30-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Matysówka

ul. Matysowska 99
35-330 Rzeszów

kom.: 515 409 251
e-mail: matysowka@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 17 1020 4391 000 6202 0145 0766 (z dopiskiem: filia Matysówka)

Kierownik: Dorota Bacher
tel.: 502 073 221
e-mail: dorota.bacher@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Miłocin

Budynek Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości
ul. Miłocińska 75
35-232 Rzeszów

kom.: 513 019 105
e-mail: milocin@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 86 1020 4391 0000 6302 0181 7105

Kierownik: Marcin Sopel
tel.: 509 262 569
e-mail: marcin.sopel@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno

ul. Konfederatów Barskich 43a
35-321 Rzeszów

tel./fax: 17 853 50 30
kom.: 516 121 438
e-mail: pobitno@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 78 1020 4391 0000 6402 0181 7006

Kierownik: Anna Małecka
tel.: 509 541 735
e-mail: anna.malecka@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka

ul. Dębicka 170
35-503 Rzeszów

kom.: 505 056 993
e-mail: przybyszowka@rdk.rzeszow.pl
.

numer konta: 83 1020 4391 0000 6202 0181 7014

Kierownik: Marcin Sopel
tel.: 509 262 569
marcin.sopel@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: drugi czwartek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Słocina

ul. Paderewskiego 154
35-328 Rzeszów

tel.: 17 857 13 17
kom.: 510 355 747
e-mail: slocina@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 88 1020 4391 0000 6002 0181 7022

Kierownik: Dorota Bacher
tel.: 502 073 221
dorota.bacher@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Staromieście

ul. Staromiejska 43a
35-231 Rzeszów

tel.: 17 748 39 50
e-mail: staromiescie@rdk.rzeszow.pl
.

numer konta: 90 1020 4391 0000 6902 0181 7030

Zastępca Dyrektora: Marzena Styga-Durak
tel.: 17 748 39 55, kom: 797 647 923
marzena.styga@rdk.rzeszow.pl

Rzeszowski Dom Kultury filia Staroniwa

ul. Staroniwska 46
35-101 Rzeszów

tel.: 17 860 33 03
kom.: 518 191 764
e-mail: staroniwa@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 38 1020 4391 0000 6202 0181 7048

Kierownik: Matylda Foltyn
tel.: 509 263 568
e-mail: matylda.foltyn@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Widokowa

ul. Widokowa 1
35-119 Rzeszów

tel.: 509 263 568
e-mail: widokowa@rdk.rzeszow.pl
.

numer konta: 86 1020 4391 0000 6602 0181 7055

Kierownik: Matylda Foltyn
tel.: 509 263 568
e-mail: matylda.foltyn@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:30-18:00.

Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyja

ul. Olbrachta 120
35-614 Rzeszów

tel.: 17 748 39 48
kom.: 514 404 002
e-mail: wilkowyja@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 91 1020 4391 0000 6402 0181 7063

Kierownik: Anna Małecka
tel.: 509 541 735
e-mail: anna.malecka@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Zalesie

ul. Wieniawskiego 84
35 – 603 Rzeszów

tel.: 17 748 39 60
kom.: 515 409 221
e-mail: zalesie@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 96 1020 4391 0000 6202 0181 7071

Kierownik: Dorota Bacher
tel.: 502 073 221
e-mail: dorota.bacher@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Załęże

ul. Ks. J. Stączka 12
35-322 Rzeszów

tel.: 17 748 39 20
kom. 509 541 213
e-mail: zaleze@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 41 1020 4391 0000 6602 0181 7089

Kierownik: Anna Małecka
tel.: 509 541 735
e-mail: anna.malecka@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17:00-18:00

Rzeszowski Dom Kultury filia Zwięczyca

ul. Beskidzka 6
35-083 Rzeszów

kom. 508 221 527
e-mail: zwieczyca@rdk.rzeszow.pl

numer konta: 46 1020 4391 0000 6402 0181 7097

Kierownik: Matylda Foltyn
tel.: 509 263 568
e-mail: matylda.foltyn@rdk.rzeszow.pl

Dyżur kierownika: pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17:30-18:00

Dane do przelewu

Rzeszowski Dom Kultury
ul. Staromiejska 43A
35-231 Rzeszów

Nr konta: PKO BP SA 17 1020 4391 0000 6202 0145 0766