DO 18 MAJA 2021 – ZGŁOSZENIA DO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ BUDOWLĘ Z KLOCKÓW “DOM KULTURY MOICH MARZEŃ”

PROJEKTUJ! BUDUJ! WYGRYWAJ! Rzeszowski Dom Kultury zaprasza przedszkolaki oraz wszystkie dzieci z Rzeszowa do wzięcia udziału w KONKURSIE NA NAJCIEKAWSZĄ BUDOWLĘ Z KLOCKÓW „DOM KULTURY MOICH MARZEŃ”. Zgłoszenia do 18 maja 2021 roku.

Nasz Konkurs jest doskonałą propozycją do stworzenia projektu z klocków – domu kultury marzeń, która może wciągnąć dzieci lub całą rodzinę na wiele godzin.

Jak powinna wyglądać taka budowla? Jakie miejsca powinny się tam znajdować i jakie powinny pełnić funkcje? Budowa takich przestrzeni może być fascynującym, szalenie inspirującym i rozwijającym wyobraźnię zajęciem, które uczy nie tylko konstruowania, ale również ulepszania!

Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy w kategorii przedszkolnej otrzymają zestawy klocków, wejściówki do centrów zabaw i vouchery na ciekawe warsztaty, a ich opiekunowie zestawy upominków. Ponadto grupy przedszkolne będą mogły liczyć na tort oraz organizację animacji, zajęć kreatywnych i warsztatów pierwszej pomocy. Dla laureatów indywidualnych przygotowane zostały między innymi  zestawy klocków, wejściówki do centrów zabaw, ubrania sportowe, organizacja zabawy urodzinowej oraz darmowy semestr na zajęcia manualne Rzeszowskiego Domu Kultury.

Spędźcie czas z klockami w przestrzeni kreatywnego działania oraz nieograniczonej wyobraźni i walczcie o wspaniałe nagrody!

JURY KONKURSU:

  • Katarzyna Pawlak – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki UM Rzeszowa. Rodowita Rzeszowianka. Nie znosi nudy – zawodowo pochłania ją współtworzenie najważniejszych w stolicy Podkarpacia koncertów, wystaw, spektakli oraz wydarzeń sportowych. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka podróży, żeglarstwa, sportów zimowych i dobrego filmu.
  • Marzena Styga-Durak – Dyrektor Rzeszowskiego Domu Kultury, związana z rzeszowską kulturą od 2009 roku. Mama ośmioletniej Kai. Lubią razem spędzać aktywnie czas, a budowanie z klocków jest dla nich doskonałą formą zabawy. Powstają wtedy wymyślne budowle, ale również inne projekty takie jak np. zoo, place zabaw.
  • Paulina Baran – Dziecięca fascynacja i zabawa klockami zapoczątkowały u niej pasję do architektury. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Architekt nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim zamiłowania. Założycielka studia wnętrz Przestrzenie działającego na rynku od 2019 r.
  • Mariusz Struzik – Architekt urodzony w Zamościu. Absolwent studiów I stopnia na wydziale Architektury i Urbanistyki w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Absolwent studiów II stopnia na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Założyciel Pracowni Architektury eMS w Rzeszowie.

REGULAMIN – DOM KULTURY MOICH MARZEŃ

KARTA ZGŁOSZENIA PRZEDSZKOLA – DOM KULTURY MOICH MARZEŃ

KARTA ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNA – DOM KULTURY MOICH MARZEŃ

KLAUZULA INFORMACYJNA – DOM KULTURY MOICH MARZEŃ

 

PATRONAT MEDIALNY:

                     

 

PARTNERZY:

  

       

Archiwa