ZMIANA TERMINU – CYKL WARSZTATÓW ONLINE DLA KOBIET “SZPILKĄ W SEDNO”

Informujemy, że w związku z planowanym poluzowaniem ograniczeń Rady Ministrów dotyczącym stanu epidemii i powrotem instytucji kultury do działalności stacjonarnej, termin ostatniego warsztatu cyklu “Szpilką w sedno” – Zdrowe zakupy zostaje przeniesiony na czerwiec i odbędzie się stacjonarnie w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa. O dokładniej dacie spotkania będziemy informować.

 

Po długiej przerwie spowodowanej trwającą sytuacją epidemiczną w kraju, Rzeszowski Dom Kultury filia Staroniwa powraca z kolejną edycją spotkań dla kobiet „Szpilką w sedno”.

Rok 2020 był niewątpliwie rokiem trudnym dla nas wszystkich w związku z pandemią koronawirusa. Ciągły strach, lęk, poczucie bezradności i niepewności towarzyszyło i towarzyszy nam nadal każdego dnia. Wiosenny cykl spotkań i warsztatów pozwoli nam chociaż na chwilę złapać oddech i zanurzyć się w głąb siebie. Pozwoli oswoić nam trudną sytuację pandemiczną, która wpływa na wszystkie płaszczyzny naszego życia. Każde z przygotowanych w tym cyklu spotkań/warsztatów dotyczy innej płaszczyzny rozwoju osobistego oraz stanowi okazję do wspólnego spędzenia czasu, nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji oraz wsparcia. W ramach tego cyklu spróbujemy poznać swoje emocje w czasie pandemii, zmienić swoje nawyki żywieniowo-zakupowe czy odnaleźć rękodzielniczą pasję.

Spotkania/warsztaty skierowane są do osób powyżej 16 roku życia. Mają charakter online – każda z uczestniczek otrzyma bezpośredni link do spotkania/ warsztatów.

 

Plan spotkań:

 

„SZPILKĄ W SEDNO” – cykl warsztatów dla kobiet online:

 

 26.03.2021 r., godz. 17:00 – 20:00:

„Emocje w pandemii”: Strach, podejrzliwość, niepewność, rozdrażnienie, frustracja, panika, poczucie bezradności, odrzucenie, lęk przed utratą pracy, lęk o zdrowie, lęk o bliskich – różne emocje towarzyszą nam w czasie pandemii, czyli w czasie izolacji, dystansu oraz mocno ograniczonego życia społecznego. Skąd się biorą? Jak sobie z nimi radzić? Jak wzbudzić w sobie pozytywne emocje?

  • Czas trwania spotkania: 3 godz.
  • Koszt uczestnictwa: bezpłatne
  • Liczba Uczestników: 20 osób.

 

23.04.2021 r., godz. 17:00 – 20:00:

Makramowy kwietnik”: Zaprojektowanie i wykonanie kwietnika z makramy dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Omówione zostaną etapy pracy, takie jak: przygotowanie stanowiska, narzędzia, materiały oraz elementy potrzebne do stworzenia własnego kwietnika. Dla uczestniczek spotkania przygotowane zostaną pudełka narzędziowe z potrzebnymi materiałami. Pudełka te będą do odebrania przez uczestniczki w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa w tygodniu poprzedzającym warsztaty online – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

  • Czas trwania warsztatów: 3 godz.
  • Koszt uczestnictwa: 25,00 zł/ osoba.
  • Liczba Uczestników: 15 osób.

 

21.05.2021 r., godz. 17:00 – 19:00:

Informujemy, że w związku z planowanym poluzowaniem ograniczeń Rady Ministrów dotyczącym stanu epidemii i powrotem instytucji kultury do działalności stacjonarnej, termin ostatniego warsztatu cyklu “Szpilką w sedno” – Zdrowe zakupy zostaje przeniesiony na czerwiec i odbędzie się stacjonarnie w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa. O dokładniej dacie spotkania będziemy informować.

„Zdrowe zakupy”: jak świadomie robić zakupy, jak zdrowe zakupy pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, jak czytać etykiety produktów spożywczych czy chemicznych, jak przygotowywać listę zakupową, jakie chwyty stosują sklepy, abyśmy kupowali więcej, promocje w sklepach.

  • Czas trwania warsztatów: 2 godz.
  • Koszt uczestnictwa: 20,00 zł/ osoba.
  • Liczba Uczestników: 20 osób.

 

ZAPISY :

Start zapisów: 8 marca 2021 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie zapisów: 17 860 33 03 lub 518 191 764 , od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00

Po dokonaniu zapisu telefonicznego na warsztaty, należy przesłać na adres staroniwa@rdk.rzeszow.pl wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z klauzulą (dostępną na stronie www.rdk.rzeszow.pl) oraz uiścić  przelewem wymaganą opłatę
za uczestnictwo.

 

Szczegóły, Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej. Serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN – SZPILKĄ W SEDNO ONLINE

KARTA ZGŁOSZENIA – SZPILKĄ W SEDNO ONLINE

 

Archiwa