DO 7 MARCA 2019 – ZGŁOSZENIA DO 9. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU „PIOSENKA W MELONIKU”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do udziału w 9. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Jury w składzie: Robert Janowski, Natasza Urbańska i Olga Boczar oceni wykonawców w trzech kategoriach wiekowych: 13 – 15 lat, 16 – 18 lat oraz 19 i więcej lat, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 marca 2019 roku.

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce festiwal piosenki poświęcony w całości tematyce aktorskiej, filmowej i musicalowej. W ciągu ośmiu lat istnienia Festiwalu, wzięło w nim udział blisko sześciuset wokalistów z ponad stu polskich miast. Ich sceniczne prezentacje były oceniane przez znanych i cenionych artystów z całej Polski, takich jak Katarzyna Groniec, Renata Przemyk, Robert Janowski, Olga Bończyk, Dariusz Kordek, Magdalena Steczkowska, Robert Rozmus, Mieczysław Szcześniak, Łukasz Zagrobelny czy Michał Szpak.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu uczestników oceniać będą:

  • Robert Janowski – piosenkarz, aktor filmowy, teatralny i musicalowy, prezenter telewizyjny,
  • Natasza Urbańska – piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa, gimnastyczka artystyczna oraz prezenterka telewizyjna,
  • Olga Boczar – wokalistka, flecistka, songwriterka, pedagog oraz doktor wokalistyki.

Finał 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia 2019 roku w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W dniu 12 kwietnia 2019 roku przeprowadzony zostanie Konkurs Wokalny z udziałem zakwalifikowanych finalistów z całej Polski, natomiast 13 kwietnia 2019 roku odbędzie się Koncert Galowy prowadzony przez Roberta Janowskiego, podczas którego wystąpią nagrodzeni laureaci oraz Natasza Urbańska z zespołem.

Bilety na Koncert Galowy w cenie 50 zł są dostępne do nabycia od dnia 11 marca bieżącego roku: stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a w Rzeszowie oraz internetowo na stronach www.rdk.rzeszow.pl oraz biletyna.pl.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia dostępne do pobrania poniżej:

REGULAMIN – PIOSENKA W MELONIKU 2019

KARTA ZGŁOSZENIA – PIOSENKA W MELONIKU 2019

KLAUZULA INFORMACYJNA – PIOSENKA W MELONIKU 2019

 

ORGANIZATORZY:

        

 

PATRONAT HONOROWY:

 

 

SPONSORZY GŁÓWNI:

 

          

 

PARTNER:

 

PARTNER LOGISTYCZNY:

partner car-rental

 

PATRONAT MEDIALNY:

         

     
         

 

Archiwa