DRUGIE ŻYCIE MEBLI – ZBIÓRKA NIECHCIANYCH MEBLI NA FESTIWAL “REGGAE NAD WISŁOKIEM – GRAMY DLA KLIMATU”

Zapraszamy mieszkańców Rzeszowa oraz rzeszowskie Firmy do wzięcia udziału w naszej inicjatywie mającej na celu promowanie ekologicznego podejścia oraz stworzenia strefy chillout podczas Ogólnopolskiego Festiwalu “Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”.

*

Jako organizatorzy, pragniemy stworzyć wyjątkową strefę chillout, która nie tylko zapewni relaksującą atmosferę, ale także będzie odzwierciedleniem naszych wartości związanych z ochroną środowiska.

W tym celu, zachęcamy Was do przekazania niepotrzebnych mebli, które będą mogły znaleźć swoje życie w naszej strefie chillout.

*

Jeśli macie w swoich domach i biurach krzesła, stoły, pufy czy inne meble, które nie są już Wam potrzebne, dajcie im szansę na drugie życie na Festiwalu!

*

Prosimy o zgłoszenia elektroniczne z załączonymi zdjęciami mebli. Wszystkie przedmioty, zostaną starannie ocenione, a wybrane odebrane od Was i wykorzystane w naszej strefie chillout, gdzie będą cieszyć się nowym przeznaczeniem.

*

Wasza pomoc w tworzeniu tej wyjątkowej przestrzeni chillout będzie nie tylko wkładem w nasz Festiwal, ale również wyrazem troski o nasze środowisko. Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu, możemy wspólnie stworzyć miejsce, które będzie inspirujące i przyjazne dla wszystkich uczestników.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

 

Terminy
  • od 14 marca do 26 kwietnia 2024 r. – zgłoszenia
  • od 29 kwietnia do 10 maja 2024 r. – weryfikacja i odbiór

 

Zgłoszenia
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Regulamin

REGULAMIN AKCJI DRUGIE ŻYCIE MEBLI