19 WRZEŚNIA 2021 – ROWEROWE KINO PLENEROWE

Rada Osiedla Słocina oraz Rzeszowski Dom Kultury zapraszają na Rowerowe Kino Plenerowe, czyli kolejne osiedlowe wydarzenie dla filmowych koneserów. Organizatorzy przygotowali bezpłatny seans dwóch amerykańskich filmów: „Co w duszy gra” oraz „Na noże”, które spotkały się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem przez krytyków oraz widzów. Seans odbędzie się w niedzielę 19 września 2021 roku na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.

„Co w duszy gra” to skierowany do dzieci i młodzieży film animowany, od studia Pixar, w reżyserii autora hitów „Odlot” oraz „Potwory i spółka”. Film zyskał dwa Oscary, dwa „Złote Globy”, siedem nagród filmowych „Annie” oraz wiele innych. Uważany za jeden z dziesięciu najlepszych filmów 2020 roku przez „National Board of Review”.

„Na noże” – film kryminalny stworzony w 2019 roku przez Riana Johnsona, reżysera takich dzieł jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” oraz „Looper – Pętla czasu”. Nominowany do „Oscara” oraz „Złotych Globów”. Jest to produkcja wyjątkowo oryginalna, oceniana pozytywnie przez krytyków w Europie oraz USA.

Rowerowe Kino Plenerowe rozpocznie się seansem „Co w duszy gra” o godzinie 18:30, po którego zakończeniu o godzinie 20:30 rozpocznie się emisja filmu „Na noże”. Zapraszamy nie tylko rowerzystów, ale wszystkich zainteresowanych wydarzeniem. Prócz wspomnianych seansów odbędzie się także prezentacja wozów strażackich OSP Rzeszów-Słocina. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Archiwa