IMPREZA ODWOŁANA – 19 MAJA 2019 – STAROMIEJSKA MAJÓWKA

UWAGA

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, Staromiejska Majówka zaplanowana na dzień 19 maja 2019 roku zostaje odwołana.

 

Rzeszowski Dom Kultury filia Staromieście z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w Staromiejskiej Majówce, która odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 roku w godzinach 10:00 – 14:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

O rodzinną atmosferę organizatorzy zadbają poprzez realizację warsztatów malarskich dla dzieci oraz przygotowanie pysznego śniadania sąsiedzkiego. Dla pań czeka nie lada niespodzianka w postaci bezpłatnych porad stylistki mody. Wiosna już w trakcie, dlatego warto zadbać o odpowiednio dobraną i przemyślaną garderobę. Dla chcących zrobić porządek w swojej szafie oferujemy możliwość udziału w wyprzedaży garażowej, podczas której będzie można sprzedać, wymienić się lub zakupić nie tylko odzież, ale również różnego rodzaju dodatki i akcesoria, a także zabawki, książki, płyty i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Wszystkie zainteresowane osoby, chcące wystawić do sprzedaży lub wymiany swoje przedmioty zachęcamy do kontaktu.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz sprzedaży przedmiotów w wyprzedaży garażowej, można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 19:30 pod numerem telefonu 17 748 39 55 oraz osobiście w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ulicy Staromiejskiej 43a.

Dla zainteresowanych sprzedawców przedmiotów podczas wyprzedaży garażowej: Regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula dostępne poniżej. Liczba stoisk jest ograniczona!

KLAUZULA INFORMACYJNA – STAROMIEJSKA MAJÓWKA

KARTA ZGŁOSZENIA – WYPRZEDAŻ GARAŻOWA – STAROMIEJSKA MAJÓWKA

REGULAMIN – WYPRZEDAŻ GARAŻOWA – STAROMIEJSKA MAJÓWKA

 

Archiwa