WARSZTATY ODWOŁANE! – 14 GRUDNIA 2018 – WARSZTATY KULINARNE „ŚWIĄTECZNIE I ZDROWO”

AKTUALIZACJA: 

Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno z przykrością informuje, iż  planowane w dniu 14 grudnia 2018 r. (piątek) warsztaty „Świątecznie i zdrowo”zostają odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora.

Przepraszamy.

 

 

Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych pod nazwą „Świątecznie i zdrowo”, które odbędą się 14 grudnia 2018 r.  w  godzinach od 18.00 do 21.00.

Zastanawiasz się nad świątecznym menu? Szukasz inspiracji na zdrowe słodkości bez dodatku białego cukru? Chcesz odkryć nowe smaki i połączenia? Weź udział w warsztatach kulinarnych i przekonaj się, że zdrowe gotowanie jest proste i nie zajmuje dużo czasu! Podczas warsztatów uczestnicy przygotują smaczne, a zarazem proste i zdrowe dania na świąteczny stół. Przepisy skupiają się na ogólnodostępnych produktach spożywczych, a potrawy będą przyrządzone bez dodatku białego cukru. Szczegóły dotyczące uczestnictwa zawarte są w Regulaminie dostępnym do pobrania wraz z kartą zgłoszenia poniżej.

Koszt 35 zł od osoby. Zgłoszenia i opłaty przyjmowane będą do 11.12.2018 r. w Rzeszowskim Domu Kultury filia Pobitno. Wszelkie informacje dotyczące warsztatów można uzyskać pod numerem telefonu:697-056-642 w godzinach 13:00-19:30.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy serdecznie!

REGULAMIN – WARSZTATY KULINARNE

KARTA ZGŁOSZENIA – WARSZTATY KULINARNE

ZAŁĄCZNIK NR 2 DANE OSOBOWE – WARSZTATY KULINARNE 

Archiwa