DO 29 PAŹDZIERNIKA 2021 – ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU “HISTORIE ŻYCIEM PISANE”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców Rzeszowa i okolic powyżej sześćdziesiątego roku życia do udziału w tworzeniu ZBIORU OPOWIEŚCI o życiu w minionym stuleciu  –  „Historie życiem pisane”.

Zapraszamy Państwa do nadsyłania opowieści o życiu, które jak wiadomo, pisze najciekawsze scenariusze. Wspomnienia mogą mieć charakter zapisanej gawędy lub opowiadania, ale również wierszy czy nagrań audio oraz video.

Prace należy wysyłać na adres e-mail: pobitno@rdk.rzeszow.pl lub na adres: Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno, ul. Konfederatów Barskich 43 A, 35-321 Rzeszów.

Termin nadsyłania wspomnień upływa z dniem 29 października 2021 r. Do prac należy załączyć wypełnione oświadczenie (dostępne na stronie www.rdk.rzeszow.pl).

Osoby chętne do bezpośredniej rozmowy zapraszamy (po wcześniejszym umówieniu się) do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Pobitno, gdzie koordynatorka projektu przeprowadzi z nimi wywiad. Indywidualne wywiady uzgadniane będą w okresie od 15 marca do 15 czerwca 2021 r.

Wybrane opowieści zostaną opublikowane na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury, a następnie zebrane w samodzielną publikację elektroniczną.

Szczegóły pod nr telefonu 17 853 50 30.

Dołącz do naszej akcji AKTYWNY SENIOR „Historie życiem pisane”.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

KARTA ZGŁOSZENIA – HISTORIE ŻYCIEM PISANE

KLAUZULA INFORMACYJNA – HISTORIE ŻYCIEM PISANE

 

Archiwa