8-19 MAJA 2023 – IAESTE CASEWEEK 2023

W imieniu IAESTE Politechnika Rzeszowska zachęcamy wszystkich studentów i studentki do wzięcia udziału w projekcie IAESTE CaseWeek, czyli największym cyklu warsztatów case study w Polsce. W dniach 8.05-19.05 odbywać się będą warsztaty stacjonarne oraz webinary w formacie case study.

Case study to forma przeprowadzania warsztatu, na którym podaje się praktyczne problemy, z jakimi mogą się mierzyć na co dzień osoby pracujące w firmie, oraz sposób podejścia do ich rozwiązania, ale też chociażby nauka języka czy programu, z którego korzysta firma.

Dlaczego warto się zapisać?

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma certyfikat ukończenia warsztatu, który może umieścić jako wpis w swoim CV. Istnieje także możliwość otrzymania propozycji praktyki lub stażu w danej firmie!

Na każdy z warsztatów można się zarejestrować niezależnie od kierunku studiów studenta, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach oraz predyspozycje firm w pierwszej kolejności będzie brany pod uwagę rok i kierunek studiów, a następnie kolejność zgłoszenia, zatem zalecam nie zwlekać z zapisywaniem się!

Studentom Politechniki Rzeszowskiej organizatorzy są w stanie zaoferować warsztaty kolejno:

– stacjonarne:

  • Abplanalp Sp. z o.o. – 10.05 (środa) 14:00-15:30 – ​”Praca z maszyną to nie tylko obróbka. Jak z zajawki można zrobić karierę – lub na odwrót”
  • BorgWarner – 16.05 (wtorek) 9:00-15:00 – “Od koncepcji do seryjnej produkcji – Projekt automatyzacji manualnej skrzyni biegów” – warsztat przeprowadzany z myślą o studentach mechaniki i budowy maszyn, elektrotechniki, zarządzania i inżynierii produkcji oraz pokrewnych kierunków studiów
  • Safran Transmission Systems Poland – 17.05 (środa) 9:00-14:00 – “Modelowanie przepływu produkcji na elastycznej linii produkcyjnej typu FMS” – warsztat przeprowadzany z myślą o studentach mechaniki i budowy maszyn, zarządzania i inżynierii produkcji oraz pokrewnych kierunków studiów
  • O-I POLAND S.A. – 19.05 (piątek) 9:00-11:00 – “Monitorowanie procesów i zużycia energii w nowoczesnym zakładzie przemysłowym” – warsztat przeprowadzany z myślą o studentach automatyki i robotyki, elektrotechniki, informatyki oraz pokrewnych kierunków studiów.

– zdalne:

  • Emitel – 16.05 (wtorek) 10:00-13:30 – “Teoretyczne i praktyczne zagadnienia pomiarów jakościowych emisji naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2, radia cyfrowego DAB+ i radia analogowego FM CCIR” – prezentacja mobilnego laboratorium pomiarowego Emitel. – warsztat przeprowadzany z myślą o studentach teleinformatyki, elektroniki i telekomunikacji, informatyki oraz pokrewnych kierunków studiów.

Dodatkowe informacje dotyczące warsztatów, jak i możliwość zapisu na wydarzenie można znaleźć na stronie: https://caseweek.iaeste.pl/Warsztaty

Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1429085431233026