SUKCES GRUPY REPREZENTACYJNEJ RZESZOWSKIEGO DOMU KULTURY ARTDANCE W KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH IDO SHOW DANCE

Baner - Grupa Reprezentacyjna ArtDance

Grupa Reprezentacyjna Rzeszowskiego Domu Kultury ArtDance została zdobywcą dwóch brązowych medali podczas Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance, które obyły się w dniu 17 września 2020 roku w Świebodzicach.

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization to wielkie wydarzenie taneczne, podczas którego najwybitniejsi tancerze w Polsce rywalizują o nagrody w kategoriach: Hip Hop, Hip Hop Battles, Break Dance, Electric Boogie, Show Dance oraz Street Show Dance. Trzydniowe zawody odbywają się w dniach 17 – 19 września 2020 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach.

W dniu 17 września 2020 roku przeprowadzone zostały Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance, w których wzięła udział Grupa Reprezentacyjna Rzeszowskiego Domu Kultury ArtDance w składzie: Julia Czech, Martyna Ferenc, Barbara Gancarz, Emilia Gurbała, Natalia Kania, Monika Łazar, Aleksandra Nazimek, Zuzanna Sobina oraz Martyna Zubrzycka.

Tancerki zdobyły III miejsce w grupie wiekowej Junior w kategorii Show Dance Grupy za układ „Ostatnie wezwanie”. Ponadto Julia Czech oraz Martyna Zubrzycka dzięki zaprezentowanemu układowi tanecznemu „Nie można mieć wszystkiego” wywalczyły III miejsce w grupie wiekowej Adults w kategorii Show Dance Duety. Instruktorem Grupy Reprezentacyjnej Rzeszowskiego Domu Kultury ArtDance jest Urszula Surowiec.