SUKCES SZACHISTÓW Z RZESZOWSKIEGO DOMU KULTURY W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH

W dniu 9 czerwca 2018 roku rozegrano w Pilźnie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w Szachach. W turnieju wystartowało 230 graczy z całego województwa Podkarpackiego, którzy rywalizowali w grupach do 7, 9, 11, 13, 15, 17 lat w kategoriach chłopców i dziewcząt.

Miło nam poinformować, że rzeszowscy szachiści wywalczyli trzy medale. Złoty Medal zdobył Arkadiusz Babiarz w grupie do 13 lat, natomiast Brązowe Medale wywalczyły – Sylwia Polak
w grupie do 15 lat i Liliana Krzanowska w grupie do 11 lat. Wszyscy zawodnicy są uczestnikami zajęć szachowych prowadzonych przez Romana Wąsika w Rzeszowskim Domu Kultury filia Krynicka.