ZGŁOSZENIA DO 10. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU „PIOSENKA W MELONIKU”

Młodych Wykonawców zafascynowanych dobrą piosenką z niebanalnym teksem zapraszamy do udziału w Jubileuszowej edycji Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”.

Dążenie do wykreowania sceny debiutów, przyszłych artystów inspirujących się i nawiązujących do najlepszych wzorców muzyki, to główne założenie i misja Festiwalu. Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie, a udział w Festiwalu będzie dla Was nie tylko sprawdzianem swoich możliwości wokalnych, ale także okazją do zdobycia nowych ważnych doświadczeń.

Organizatorzy

 

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do zgłoszenia udziału w Jubileuszowym 10. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 3 – 4 kwietnia 2020 roku. Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł. Zgłoszenia potrwają do dnia 13 lutego 2020 roku.

Ogólnopolski Festiwal „Piosenka w Meloniku” to przewodnia impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która już od 10 lat stanowi efekt połączenia takich dziedzin sztuki, jak muzyka i teatr. To nie tylko przestrzeń, w której dochodzi do corocznego spotkania polskich środowisk artystycznych, ale przede wszystkim miejsce, którego klimat sprzyja wprowadzeniu na mapę kulturalną Polski, imprezy będącej przedsionkiem do prawdziwej kariery.

Finał 10. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2020 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dzień później, czyli 4 kwietnia 2020 roku w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbędzie się natomiast uroczysty Koncert Galowy, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni Laureaci oraz specjalna gwiazda wieczoru.

Tegoroczni Finaliści zawalczą o Nagrodę Grand Prix w wysokości 5 000 zł oraz festiwalowe statuetki. Zgłoszenia uczestników potrwają do dnia 13 lutego 2020 roku, a konkurs wokalny tradycyjnie przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych 13 – 15 lat, 16 – 18 lat oraz 19 i więcej lat. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są poniżej.

 

REGULAMIN – 10. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ „PIOSENKA W MELONIKU 2020”

KARTA ZGŁOSZENIA – 10. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ „PIOSENKA W MELONIKU 2020”

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – 10. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ „PIOSENKA W MELONIKU 2020”

 

Archiwa