RZESZOWSKI DOM KULTURY LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GRANTOWEGO „PIONIERZY POLSKIEJ NIEPODLEGŁOŚCI – KULTURA I SZTUKA”

Tylko trzech zwycięzców ogólnopolskiego konkursu grantowego, a wśród nich Rzeszowski Dom Kultury z projektem „Dama z kotylionem” i 20 000,00 zł dofinansowania na jego realizację.

Na wyniki konkursu grantowego „Pionierzy Polskiej Niepodległości” ogłoszonego przez Instytut Pileckiego w Warszawie, czekaliśmy w napięciu… i jest… podium w kategorii „Kultura i Sztuka”! A kim jest tytułowa „Dama z kotylionem”? To kobieta niezwykła, odważna, zawsze wierna raz przyjętym zasadom. Mieszkanka niegdysiejszej Słociny, patriotka i oczywiście prawdziwa dama. Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, kim jest tajemnicza bohaterka projektu, zapraszamy do udziału w działaniach, które będą realizowane w ramach zwycięskiego zadania. A będą to m.in.: innowacyjna wystawa narracyjna, lekcje savoir-vivre dla dzieci oraz elegancki bal kotylionowy dla dorosłych. Więcej informacji już niebawem na stronie www.rdk.rzeszow.pl

Archiwa