IMPREZA ODWOŁANA – POTAŃCÓWKA MIEJSKA DLA SENIORÓW

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo informujemy o odwołaniu listopadowego cyklu Potańcówek Miejskich dla Seniorów. Gdy tylko sytuacja epidemiczna ustabilizuje się, z rozmachem wrócimy do cyklu potańcówek dedykowanego naszym rzeszowskim Seniorom, których zdrowie oraz bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

 

6 listopada 2021 roku w godzinach 18:00 do 22:00 w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odbędzie się kolejna Potańcówka Miejska dla Seniorów zorganizowana przez Rzeszowski Dom Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne. Wstęp bezpłatny.

Zapisów można dokonać telefonicznie pod numerem 515 409 232 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W związku z obostrzeniami covidowymi, liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie zainauguruje cykl Potańcówek, które będą organizowane w każdą sobotę listopada bieżącego roku na różnych rzeszowskich osiedlach. Kolejne terminy imprez oraz ich lokalizacje będą ogłaszane na bieżąco na stronie internetowej oraz facebookowym fanpage’u Rzeszowskiego Domu Kultury.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów to bezalkoholowe zabawy taneczne skierowane do najstarszych mieszkańców Rzeszowa, które już od kilku lat cieszą się wśród nich niesłabnącą popularnością.

REGULAMIN – POTAŃCÓWKI MIEJSKIE DLA SENIORÓW