OŚWIADCZENIE W SPRAWIE ZMIANY TERMINU 10. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU „PIOSENKA W MELONIKU”

.

Uwaga! Informujemy, że w związku z dużą liczbą zgłoszeń lista Finalistów 10. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” zostanie ogłoszona w dniu 20 marca 2020 roku.

 

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i realnym zagrożeniem pojawienia się przypadków zachorowań w Polsce, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc odwołuje wszystkie imprezy o charakterze masowym organizowane przez Urząd Miasta Rzeszowa. Decyzja ta ma charakter profilaktyczny w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się wirusa w Polsce.

Zgodnie z tą decyzją, 10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który miał odbyć się w Rzeszowie w dniach 3 – 4 kwietnia 2020 roku, zostanie przeniesiony na inny termin. Nowa data wydarzenia zostanie podana wkrótce na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz profilu www.facebook.com/RDK.Rzeszow

Wszystkich zgłoszonych uczestników informujemy, iż lista Finalistów zostanie ogłoszona 20 marca 2020 roku na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Ponadto podejmiemy indywidualny kontakt mailowy, celem poinformowania o dalszym przebiegu Festiwalu.

Informacje dotyczące biletów na Koncert Galowy Laureatów i Michała Szpaka:

  • Bilety, które zostały zakupione stacjonarnie zachowują swoją ważność, natomiast osoby chcące dokonać ich zwrotu mogą uczynić to w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury do dnia 31 marca bieżącego roku (zwrot następuje na podstawie okazania paragonu).
  • Bilety, które zostały uzyskane w wyniku wymiany biletów z 2018 roku zachowują swoją ważność.
  • Osoby, które zakupiły bilety drogą internetową za pośrednictwem strony biletyna.pl otrzymały zwrot pieniędzy na konto i będą proszone o dokonanie ponownej rezerwacji w momencie ogłoszenia nowego terminu wydarzenia.

 

ORGANIZATORZY:

                  

 

PATRONAT HONOROWY:

    

 

 

SPONSORZY GŁÓWNI:

   

               

 

SPONSOR:

 

PARTNER LOGISTYCZNY:

 

PARTNER:

        

 

PATRONAT MEDIALNY:

       

        
     

 

Archiwa