OD 7 GRUDNIA 2020 – IV BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Rzeszowski Dom Kultury stawia czoła panującej na świecie pandemii i dlatego IV edycja Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego odbędzie się w tym roku online. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z materiałów warsztatowych w formie video skierowanych do dzieci, rodziców a także seniorów na naszym profilu na Facebooku,  przygotowanych przez naszych  instruktorów, którzy w kreatywny i niebanalny sposób pokazują, jak wykonać ozdoby świąteczne, roztaczające magiczną aurę w  państwa domach, a także udowodnią, że pakowanie prezentów może być łatwe i przyjemne.

Aby wspomóc lokalny przemysł, na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury oraz Facebooku będą pojawiały się cykliczne posty, promujące podkarpackich rzemieślników i rękodzielników. Bogate oferty produktów świątecznych, takich jak na przykład – ręczne wyroby artystyczne czy miód z własnej pasieki zaczną pojawiać się 7 grudnia, tak aby każdy z państwa zdążył się z nimi zapoznać i zaopatrzyć w produkty przed świętami.  Aby wprowadzić państwa w klimat świątecznej celebracji, Rzeszowski Dom Kultury udostępni archiwalne występy zespołów ludowych oraz dzieci, działających w naszym ośrodku, które mogą uświetnić uroczystości wigilijne oraz bożonarodzeniowe w państwa domach. Będą to koncerty kolęd oraz indywidualne występy, zarówno w formie plików video oraz audio.

Mimo nietypowej formy IV edycji Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego w niecodziennym dla nas wszystkich czasie, zachęcamy do czynnego udziału w warsztatach całe rodziny oraz korzystania z udostępnianych przez Rzeszowski Dom Kultury materiałów, aby nastroić się pozytywnie i wprawić w świąteczny klimat. Zapraszamy!

Dodatkowe informacje  o wydarzeniu można uzyskać w godz. 13:00-19:00 pod numerem telefonu 501 752 764, zapytania można kierować także na e-mail: budziwoj@rdk.rzeszow.pl. Dla zainteresowanych przedsiębiorców: regulamin oraz klauzula dostępne poniżej. Do zobaczenia!

REGULAMIN – IV BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KLAUZULA INFORMACYJNA – IV BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

 

Archiwa