OD 24 MAJA DO 31 MAJA 2020 – INTERNETOWY PLEBISCYT KONKURSU “DOM KULTURY MOICH MARZEŃ”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców do oddawania głosów w internetowym plebiscycie konkursu na najciekawszą budowlę z klocków „Dom kultury moich marzeń”, w którym biorą udział najmłodsi mieszkańcy miasta oraz rzeszowskie grupy przedszkolne. Głosowanie na prace klockowych architektów potrwa do dnia 31 maja 2021 roku, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w tegoroczny Dzień Dziecka.

„Dom kultury moich marzeń” to konkurs adresowany do najmłodszych mieszkańców Rzeszowa, w którym biorą udział zarówno uczestnicy indywidualni, jak i grupy przedszkolne. Autorów najciekawszych prac, którzy otrzymają cenne nagrody wyłonią internauci oraz konkursowe jury, w którego składzie znajdą się osoby nadzorujące pracę domów kultury na terenie Rzeszowa oraz specjaliści z zakresu architektury.

Głosowanie w ramach internetowego plebiscytu odbywa się na profilu Facebook Rzeszowskiego Domu Kultury  i potrwa do dnia 31 maja 2021 roku do godziny 12:00. Wskazanie faworyta odbywa się poprzez kliknięcie przycisku „Lubię to” przy wybranej pracy danego uczestnika indywidualnego lub grupy przedszkolnej. Jedno polubienie jest równe jednemu głosowi.

Na ostateczny wynik konkursu wpływ będzie miała także punktacja przyznana przez konkursowe jury w składzie: Katarzyna Pawlak – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa, Marzena Styga-Durak – Dyrektor Rzeszowskiego Domu Kultury, Paulina Baran – architekt i założycielka studia wnętrz Przestrzenie oraz Mariusz Struzik – architekt i założyciel Pracowni Architektury eMS w Rzeszowie. Każdy z jurorów przyznaje maksymalnie pięć punktów, z których każdy jest równy stu głosom.

Zwycięzcy konkursu na najciekawszą budowlę z klocków „Dom kultury moich marzeń” zostaną ogłoszeni w dniu 1 czerwca 2021 roku w ramach tegorocznego Dnia Dziecka. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl.

REGULAMIN – DOM KULTURY MOICH MARZEŃ

 

PATRONAT MEDIALNY:

                     

 

PARTNERZY:

  

       

Archiwa