OD 23 LIPCA DO 6 SIERPNIA 2021 – PIĄTKOWA STREFA RELAKSU

Rzeszowski Dom Kultury uruchamia Piątkową Strefę Relaksu, czyli wydarzenie o charakterze kulturalno-rozrywkowym, które będzie miało na celu zachęcenie mieszkańców Rzeszowa do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z przygotowanych dla nich bezpłatnych atrakcji. Cotygodniowe spotkania mieszkańców będą odbywać się na placu zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country na osiedlu Budziwój.

Piątkowa Strefa Relaksu to nowa inicjatywa Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa. Przestrzeń, w której będzie realizowane wydarzenie to zielony plac przy budynku Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country, który jest zlokalizowany przy ul. Herbowej 3 na osiedlu Budziwój.

Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na trzy strefy – strefę chill, strefę camping oraz strefę active. Dzięki wytyczeniu poszczególnych stref, miejsce to będzie przeznaczone zarówno dla osób aktywnie spędzających swój wolny czas, jak i dla tych, którzy relaksują się przy dźwiękach muzyki, czytając książkę lub spędzając czas ze znajomymi. Wielkim finałem wydarzenia będzie natomiast kolejna już odsłona rowerowego kina plenerowego.

Harmonogram Piątkowej Strefy Relaksu:

 • 23 lipca 2021 r., godz. 17:00
  Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe
  oraz pyszna lemoniada
 • 30 lipca 2021 r., godz. 17:00
  Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe, zaplatanie warkoczyków oraz pyszna lemoniada
 • 6 sierpnia 2021 r., godz. 21:00
  Rowerowe kino plenerowe – seans filmu “Pewnego razu… w Hollywood” w plenerze

Przyjdź i zrelaksuj się na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country! Wstęp wolny!

REGULAMIN – ATRAKCJE NA WAKACJE

Archiwa