MIĘDZYNARODOWE SUKCESY TANCEREK Z GRUPY REPREZENTACYJNEJ ARTDANCE

Grupa Reprezentacyjna ArtDance z Rzeszowskiego Domu Kultury została zdobywcą licznych nagród podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca „World Talent Show & Dance Competition”, który odbył się w dniach 11 – 12 marca 2023 roku w Dębnie. Organizatorzy wydarzenia gościli uczestników z Polski, Ukrainy oraz Włoch.

Podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca „World Talent Show & Dance Competition” uczestnicy z całej Polski i nie tylko rywalizowali o awans do finałów jednego z największych turniejów na świecie “World of Dance”. Tancerki z Grupy Reprezentacyjnej ArtDance podczas trwającej cały dzień rywalizacji zdołały wywalczyć liczne nagrody w różnych kategoriach konkursowych i wiekowych.

  • I miejsce – Martyna Kołodziej w kategorii Modern semi pro 17+
  • II miejsce – Urszula Kuczma i Emilia Gurbała w kategorii Modern semi pro 13-16
  • II miejsce – Aleksandra Malec i Oliwia Wilk w kategorii Jazz semi pro 17+
  • IV miejsce – Aleksandra Winiarz w kategorii Jazz amateur 13-16
  • V miejsce – Amelia Rusinek w kategorii Show Dance semi pro 17+
  • VII miejsce – Anna Korzhova w kategorii Modern semi pro 13-16

ArtDance to wielokrotnie nagradzana Grupa Reprezentacyjna Rzeszowskiego Domu Kultury, która od 2014 roku bierze aktywny udział w festiwalach i przeglądach o randze regionalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Zespół trenuje na co dzień w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście pod czujnym okiem instruktor Wiktorii Lech.