WYDARZENIE ODWOŁANE – KURS TAŃCA BACHATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH W RZESZOWSKIM DOMU KULTURY

Informujemy, że z powodu niewystarczającej liczby uczestników, planowany w terminie 18.10-20.12.2023 r. Kurs Tańca Bachata dla początkujących zostaje odwołany.

 

Kochasz gorące latynoskie rytmy? Chcesz aktywnie spędzić czas i dodatkowo nauczyć się kilku ciekawych kroków? Jeśli tak to z przyjemnością pokażemy Ci jak czerpać radość z tańca, jakim jest Bachata!

Czym jest Bachata?

Bachata jest tańcem latynoamerykańskim. To idealny wybór na początek przygody tanecznej – taniec nieskomplikowany rytmicznie, a zarazem pełen energii i zmysłowości. Na kursie nauczysz się: kroków podstawowych bachaty, techniki prowadzenia partnerki, obrotów, kombinacji socialowych oraz wielu innych przydatnych rzeczy. Nasi instruktorzy przekażą Ci nie tylko wiedzę techniczną, ale także pokażą jakie emocje wywołuje taniec w parze, jakie relacje tworzą się, a to wszystko w rytmie nastrojowych utworów.

Emocje, bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzyka, to wszystko sprawia , że jak raz zatańczysz bachate, to nie potrafisz przestać. Daj się ponieść zmysłom…

Z kim?

Zajęcia poprowadzą Bartek i Ewelina – profesjonalni tancerze wywodzący się ze stylu tańców latynoamerykańskich. Bartek to półfinalista mistrzostw polski w tańcach latynoamerykańskich, posiada międzynarodową klasę taneczną “S”, Ewelina to doświadczona tancerka latynoamerykańskich formacji tanecznych, a także tancerka salsy. To ogromne doświadczenie zebrane na płaszczyźnie innych stylów tanecznych doprowadziło tę dwójkę do opracowania nowego systemu nauczania w Bachacie.

Co ja z tego mam?

Możliwość nauki tańca Bachata pod okiem profesjonalnych instruktorów wywodzących się ze sportowego tańca towarzyskiego, którzy zmodyfikowali techniki połączenia i partnerowania tak by były łatwiejsze w użyciu. Okazję do aktywnego spędzenia wolnego czasu przy świetnej muzyce. Możliwość poznania fantastycznych ludzi. A przede wszystkim zdobycia uniwersalnych umiejętności tanecznych, które przydadzą się w każdym tańcu.

Kiedy?

Pierwsze zajęcia : 18 października 2023 r., godzina: 19:45
Kolejne zajęcia: 25 października, 8, 15, 22, 29 listopada, 6, 11, 13, 20 grudnia (w godzinach 19:45-21:15)

Gdzie?

Rzeszowski Dom Kultury filia Drabinianka, ul. Strażacka 9

Ile to kosztuje?

Opłata wynosi 220 zł od osoby (440 zł od pary) za 15 h (3 miesiące nauki 10 spotkań po 1,5 h)

*po zakończeniu kursu istnieje możliwość zapisania się na kontynuację
*oferta skierowana wyłącznie dla par

Zapisy

Zapisy prowadzone są poprzez FORMULARZ lub telefonicznie pod nr. tel. 500 035 518 do dnia 13 października 2023 r.

Dodatkowe informacje

Przed rozpoczęciem kursu zapisane osoby otrzymają SMS z informacją o kursie, a także o formie i terminie płatności.

W przypadku niewystarczającej ilości zapisanych osób termin kursu może ulec przesunięciu na każdą kolejną środę (minimum 8 par).

Prosimy, aby obie osoby z pary podały swoje dane w formularzu lub telefonicznie.

REGULAMIN – KURS TAŃCA BACHATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

KLAUZULA INFORMACYJNA – KURS TAŃĆA BACHATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH