BILETY NA KONCERT GALOWY FESTIWALU “PIOSENKA W MELONIKU”

W dniach 28 – 29 kwietnia 2023 roku w Rzeszowie odbędzie się 11. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, podczas którego wokalistów z całej Polski oceniać będą Robert Janowski, Ania Karwan oraz Kamila Mokrzycka. Trwa sprzedaż biletów na Koncert Galowy wydarzenia, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci oraz muzyczna gwiazda wieczoru – Ania Karwan w ramach trasy Swobodnie Electro Tour.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na Koncert Galowy z udziałem laureatów oraz gwiazd tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 29 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

Bilety na Koncert Galowy 11. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” w cenie 100 zł dostępne są do nabycia:

  • internetowo za pośrednictwem platformy biletyna.pl poniżej
  • stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00).

Główną atrakcją wydarzenia będzie koncert Ani Karwan w ramach trasy Swobodnie Electro Tour promującej drugi album artystki. „Swobodnie”, bo taki tytuł nosi płyta, to odzwierciedlenie transformacji i rozwoju artystki w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie, Ania pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, odrzucenie lęku i przemówienie w pełni autorskim głosem, zarówno w warstwie tekstowej, jak i kompozycyjnej. Kompozycje stworzone wraz z Piotrem Bogutynem oraz szczere, poetyckie teksty to nowa odsłona artystki.

Ania Karwan jest obecna na polskiej scenie muzycznej od kilkunastu lat, współpracuje z czołówką polskich artystów, jak również ze światowymi kompozytorami muzyki filmowej w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej. Zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Szerszej publiczności dała poznać się podczas VII edycji programu „The Voice of Poland”, w którym dotarła do ścisłego finału. Występ Ani Karwan został dostrzeżony przez twórców programu, zajmując wysokie miejsce w prestiżowym międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE.

 

 

ORGANIZATORZY:

                  

 

PATRONAT HONOROWY:

   

 

 

SPONSOR GŁÓWNY:
    

 

SPONSOR:

 

PARTNER:

 

 

PATRONAT MEDIALNY: