DO 21 GRUDNIA 2020 – KONKURS PLASTYCZNY “ŚWIĄTECZNA KARTKA Z ŻYCZENIAMI”

 

WYNIKI KONKURSU

 

Święta Bożego Narodzenia to  rodzinny, magiczny czas. Jednak rok 2020 jest dla nas wszystkich rokiem trudnym i pełnym obaw.  Ze względu na  sytuację epidemiczną,  zapewne  nie spotkamy się wszyscy przy wigilijnym stole, a kultywować tradycję bożonarodzeniową będziemy tylko
w wąskim gronie. 

Ponieważ dzisiaj komunikujemy się głównie online, nie zapominajmy o tym, iż w tym szczególnym, świątecznym okresie bardzo ważna jest pamięć i życzliwość  oraz namiastka  wyjątkowości.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 6 – 15 lat do uczestnictwa w konkursie plastycznym „Świąteczna kartka z życzeniami”. Przygotuj niezwykłą kartkę z jeszcze bardziej niezwykłymi życzeniami dla wszystkich nas, która zawiśnie na choince w jednej z filii Rzeszowskiego Domu Kultury.

Na świąteczne kartki z autorskimi życzeniami oraz wypełnione karty zgłoszenia, czekamy od 8 do 21 grudnia 2020 r. Kartki można wrzucić do skrzynek na listy w wybranych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury lub wysłać drogą pocztową  na adres  Rzeszowski Dom Kultury filia Budziwój , ul. Budziwojska 194, 35 -317 Rzeszów.  Liczy się data wpływu do placówki.

Spośród nadesłanych kartek zostaną wybrane trzy, które otrzymają nagrody. Wszystkie kartki konkursowe zostaną również opublikowane w galerii na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury oraz na profilu Rzeszowskiego Domu Kultury na portalu społecznościowym Facebook.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 grudnia 2020 r.

REGULAMIN – ŚWIĄTECZNA KARTKA Z ŻYCZENIAMI

KARTA ZGŁOSZENIA – ŚWIĄTECZNA KARTKA Z ŻYCZENIAMI

Serdecznie zapraszamy!

 

Lista filii Rzeszowskiego Domu Kultury  do których skrzynek na listy można dostarczyć przygotowane, konkursowe kartki z życzeniami:

  • filia Staromieście – ul. Staromiejska 43 a,
  • filia Przybyszówka – ul. Dębicka 170,
  • filia Staroniwa- ul. Staroniwska 46,
  • filia Pobitno – ul. Konfederatów Barskich 43 a,
  • filia Słocina – ul. Paderewskiego 154,
  • filia Zalesie – ul. Wieniawskiego 84,
  • filia Country – ul. Herbowa 3.