7 KWIETNIA 2019 – I KIERMASZ WIELKANOCNY NA PRZYBYSZÓWCE

Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w I Kiermaszu Wielkanocnym na Przybyszówce, który odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2019 roku w godzinach 14:00 – 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Przybyszówka przy ul. Dębickiej 170. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na kiermaszu zaprezentuje się blisko dwudziestu lokalnych wystawców oferujących swoje usługi oraz wykonane przez nich towary i dekoracje. Odwiedzający będą mieli możliwość przedświątecznego zaopatrzenia swoich domów i stołów wielkanocnych w wyjątkowe produkty rękodzielnicze, takie jak pisanki, palmy, koszyczki, serwety, stroiki, świece, bukiety czy kartki okolicznościowe. Nie zabraknie także smakowitych artykułów spożywczych, wśród których znajdą się wypieki oraz syropy z owoców i kwiatów.

O rodzinną atmosferę organizatorzy zadbają poprzez realizację otwartych warsztatów tworzenia palmy wielkanocnej, podczas których wspólnie stworzone zostaną niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:30 do 19:30 pod numerem telefonu 505 056 993.

Dla zainteresowanych wystawców: Regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula dostępne poniżej. Liczba stoisk jest ograniczona!

REGULAMIN – I KIERMASZ WIELKANOCNY NA PRZYBYSZÓWCE

KARTA ZGŁOSZENIA – I KIERMASZ WIELKANOCNY NA PRZYBYSZÓWCE 

 

Archiwa