BILETY NA KONCERT GALOWY 10. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU “PIOSENKA W MELONIKU”

W dniach 3 – 4 kwietnia 2020 roku w Rzeszowie odbędzie się 10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. W dniu 24 lutego wystartuje sprzedaż biletów na Koncert Galowy Festiwalu, w którego programie znajdzie się godzinny show Michała Szpaka oraz występy nagrodzonych Laureatów.

Rzeszowski Dom Kultury już po raz trzeci zaprasza na Koncert Galowy z udziałem Laureatów oraz gwiazd Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 4 kwietnia 2020 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie przy ul. Chopina 30 i będzie stanowić uroczyste podsumowanie 10-lecia Festiwalu.

Bilety na Koncert Galowy 10. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” w cenie od 100 do 150 zł będą dostępne do nabycia od dnia 24 lutego bieżącego roku:

  • stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (w godz. 12:00-19:00) oraz
  • internetowo na stronach: www.rdk.rzeszow.pl i www.biletyna.pl

W sprzedaży będzie także specjalna pula 10 biletów VIP w cenie 200 zł, których posiadacze będą miały możliwość osobistego spotkania z Michałem Szpakiem.

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Galowego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” będzie Michał Szpak – polski wokalista znany szerokiej publiczności z takich przebojów, jak „Color Of Your Life”, „Byle Być Sobą” czy „Don’t Poison Your Heart”. Był on Laureatem „SuperPremiery 2015” w 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Finalistą Konkursu Eurowizji w Sztokholmie, zdobywcą Grand Prix Publiczności w 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Telekamery 2018 w kategorii „Najlepszy Juror”. Aktualnie pełni rolę jurora w programach „The Voice of Poland” oraz „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/873519176419318/

 

ORGANIZATORZY:

                  

 

PATRONAT HONOROWY:

    

 

 

SPONSORZY GŁÓWNI:

   

               

 

SPONSOR:

 

PARTNER LOGISTYCZNY:

 

PARTNER:

        

 

PATRONAT MEDIALNY:

       

        
     

 

Archiwa