PANI MARIOLA CIEŚLA – PIERWSZA DYREKTOR RZESZOWSKIEGO DOMU KULTURY PRZESZŁA NA EMERYTURĘ

Z dniem 27 stycznia 2021 roku Pani Mariola Cieśla, pierwsza Dyrektor Rzeszowskiego Domu Kultury, przeszła na emeryturę. Pani Dyrektor kierowała poczynaniami naszej instytucji nieprzerwanie od 2010 roku. To dzięki Jej działaniom, zaangażowaniu oraz zapałowi zrealizowaliśmy i wciąż realizujemy tak wiele różnorodnych przedsięwzięć kulturalnych na terenie Rzeszowa.

Nieoceniony wkład Pani Dyrektor w pełnioną funkcję zaowocował widocznym rozwojem Rzeszowskiego Domu Kultury na przestrzeni lat. Świadczy o tym m.in. zwiększająca się liczba nowych filii, a co za tym idzie również oferty zajęciowej i imprezowej dla dzieci i nie tylko.

  • 18 – aktualna liczba filii Rzeszowskiego Domu Kultury
  • 806 – łączna liczba zorganizowanych wydarzeń
  • 216 399 – łączna liczba uczestników zajęć
  • 868 739 – łączna liczba odwiedzin na stronie internetowej
  • 9 483 – aktualna liczba fanów profilu na Facebooku
  • 266 232 – łączna liczba wyświetleń kanału YouTube

W imieniu wszystkich pracowników Rzeszowskiego Domu Kultury pragniemy serdecznie podziękować Pani Dyrektor za te wspólne 11 lat i 27 dni. Jesteśmy przekonani, że podczas emerytury nadal będzie Pani tak samo aktywna i energiczna jak dotychczas, dlatego zamiast spokoju życzymy, aby ten nowy etap w Pani życiu był równie ciekawy i barwny jak okres zarządzania Rzeszowskim Domem Kultury. Wierzymy, że jeszcze nieraz spotkamy się na organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych, którym dała Pani początek i w związku z tym nie mówimy “żegnaj” tylko “do zobaczenia”.

Archiwa