27 PAŹDZIERNIKA 2019 – XII RZESZOWSKI PRZEGLĄD KAPEL LUDOWYCH „DO KORZENI”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza podkarpackich wykonawców folklorystycznych do zgłoszenia udziału w XII Rzeszowskim Przeglądzie Kapel Ludowych „Do Korzeni” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, który odbędzie się 27 października 2019 roku. Na zgłoszenia czekamy do 23 października 2019 roku.

Przegląd „Do Korzeni” stanowi okazję do cyklicznego spotykania się kapel ludowych i zespołów śpiewaczych z całego województwa podkarpackiego. Jego celem jest ukazanie i pielęgnowanie wartości kulturowych wyrażonych muzyką ludową, a także promocja twórczości artystycznej nieprofesjonalnych twórców i zespołów folklorystycznych.

W przeglądzie mogą wziąć udział kapele ludowe oraz zespoły śpiewacze. Dla najlepiej ocenionych wykonawców przewidziane są nagrody pieniężne, wyróżnienia i dyplomy. Finał Przeglądu odbędzie się w niedzielę 27 października 2019 roku w sali widowiskowej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina. Przesłuchania w formie otwartego dla publiczności koncertu rozpoczną się o godzinie 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!

 

REGULAMIN – DO KORZENI 2019

KARTA ZGŁOSZENIA – DO KORZENI 2019

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – XII RZESZOWSKI PRZEGLĄD KAPEL FOLKLORYSTYCZNYCH I LUDOWYCH

 

PATRONAT HONOROWY:

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

       

  


 

Archiwa