26 MAJA 2023 – „SĄSIEDZKIE GRANIE” – KONCERT CHARYTATYWNY Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM TEATRU „WCIĄŻ BEZ NAZWY”

Uwaga! Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe jesteśmy zmuszeni odwołać plenerową część Koncertu Charytatywnego “Sąsiedzkie Granie”. Zapraszamy na godzinę 17:00 do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina na spektakl oraz klimatyczny koncert kameralny duetu Magdaleny Bukały i Krzysztofa Ziemińskiego.

 

„Sąsiedzkie Granie” to spontaniczne wydarzenie, które łączy wszystkich w dobrym celu. Podczas piątkowego spotkania na osiedlu Słocina każdy znajdzie coś dla siebie: od spektaklu komediowego poprzez koncert kameralny w zaciszu sali widowiskowej do mocniejszego plenerowego grania młodych zespołów. Łączymy pokolenia i rodzaje sztuki by przy okazji pomagać.

Będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację Waldemara Długosza, męża pani Krystyny pracującej na co dzień w naszej osiedlowej bibliotece, który po zatrzymaniu krążenia wymaga kosztownego leczenia. Cegiełka 5 zł to wstęp na całe wydarzenie (mile widziane dobrowolne datki), które odbędzie się na terenie Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina w Dzień Matki 26 maja 2023 r., start o godz. 17:00.

W programie:

  • 17:00 Spektakl „Biuro matrymonialne”, grupa teatralna „Wciąż bez nazwy” z Osiedlowego Domu Kultury „Tysiąclecia”
  • 17:30 Koncert kameralny duetu: Magdalena Bukała i Krzysztof Ziemiński
  • 18:00 Koncerty plenerowe: KaDePe, Syndrom Wojtuś Pan, Pusta Przestrzeń

Dodatkowo przekąski przygotowane przez Koło Gospodyń Łańcut-Przedmieście, pokaz sprzętu ratowniczego OSP Rzeszów-Słocina.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość zakupu waty cukrowej, popcornu, kawy i napojów. Część przychodu Kawiarnia Przystań przekaże na cel imprezy. Zapraszamy!

Koncert w ramach akcji pomocy “POMÓŻMY WALDKOWI” (numer zbiórki: 2022/2330/KS)

y