PREMIERA TELEDYSKU DO COVERU “CAŁKIEM NOWA BAJKA”

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE!

Z ogromną radością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie – premierę teledysku do coveru piosenki “Całkiem nowa bajka”, w którym możecie zobaczyć i usłyszeć uczestników zajęć wokalnych pracowni wokalnej Dominiki Kindrat z RDK filia Staromieście oraz tancerki z Grupy Reprezentacyjnej ArtDance z RDK filia Staromieście.

PREMIERA NA NASZYM KANALE NA YOUTUBE

Rzeszowski Dom Kultury to miejsce, gdzie rozwijamy pasje i talenty początkujących artystów. To nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim przestrzeń, w której każdy może czuć się swobodnie i kreatywnie oraz miejsce, w którym każdy może zainspirować się do realizacji swoich marzeń i wyrażać siebie.

Teledysk jest podsumowaniem pracy, talentów i zaangażowania młodych Artystów, jak również podsumowaniem całego sezonu artystycznego, pełnego wyzwań, emocji i sukcesów. Jest dowodem na to, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu i pasji możemy tworzyć rzeczy wyjątkowe.

Zostań częścią naszej artystycznej społeczności i rozpocznij swoją bajkę w Rzeszowskim Domu Kultury! Dołącz do nas i twórz kolejne niezapomniane projekty! Już niebawem rekrutacja na zajęcia na nowy sezon artystyczny!

  • Pracownia wokalna RDK filia Staromieście: Hanna Lesiak, Kornelia Woś, Zofia Bednarska, Maja Bęben, Kinga Siewierska, Izabela Malec, Łucja Kwolek, Julia Tracz, Antonina Uściłowska, Lena Karbowska, Aleksandra Pociask, Gabriela Penar
  • Przygotowanie wokalne: Dominika Kindrat
  • Grupa Reprezentacja ArtDance RDK filia Staromieście: Amelia Rusinek, Aleksandra Winiarz
  • Przygotowanie choreograficzne i akrobatyczne: Wiktoria Lech, Aleksander Szczerbaty
  • Nagranie i dźwięk: ERDEK Studio, Zbyszek Tokarz
  • Zdjęcia i montaż: Szymon Muszański
  • Koordynator: Matylda Foltyn

Oryg.: KLEKS/IGO/Kaśka Sochacka/Mrozu/Artur Rojek/Brodka/Ralph Kamiński/Bedoes2115/Sokół