19 GRUDNIA 2020 – WARSZTATY ONLINE TWORZENIA STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH

UWAGA – LIMIT MIEJSC WYCZERPANY

 

Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Budziwój serdecznie zapraszają Mieszkańców Rzeszowa do wzięcia udziału w warsztatach online tworzenia stroików świątecznych. Warsztaty odbędą się 19 grudnia 2020 roku o godzinie 15:00 za pośrednictwem portalu Facebook i będą doskonałą okazją do wprowadzenia w naszych domach długo oczekiwanej atmosfery świąt.

Aby wziąć udział w warsztatach należy:

 1. Wypełnioną kartę zgłoszenia oraz podpisaną klauzulę informacyjną przesłać w formie skanów/wyraźnych zdjęć na adres: country@rdk.rzeszow.pl, w temacie wpisując warsztaty online tworzenia stroików świątecznych. Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie
  od 10 do 16 grudnia 2020 roku.
 2. Po zakwalifikowaniu do warsztatów odebrać pakiet plastyczny służący wykonaniu stroika. Obioru można dokonać w terminie od 17 do 18 grudnia, w godzinach
  od 11:00 do 17:00
  , w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country, przy ul.  Herbowej  3 w Rzeszowie.
 3. Przyjąć zaproszenie do zamkniętej grupy na portalu Facebook, utworzonej specjalnie
  w celu realizacji warsztatów w formule online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty organizowane są w ramach IV Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

Dodatkowe informacje  o wydarzeniu można uzyskać w godz. 11:00-17:00 pod numerem telefonu 515 409 247, zapytania można kierować także na e-mail: country@rdk.rzeszow.pl. Regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula dostępne są poniżej:

REGULAMIN – WARSZTATY ONLINE TWORZENIA STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH

KARTA ZGŁOSZENIA – WARSZTATY ONLINE TWORZENIA STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH

KLAUZULA INFORMACYJNA – WARSZTATY ONLINE TWORZENIA STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH

 

Archiwa