18 GRUDNIA 2021 – KONCERT LINII NOCNEJ

Rzeszowski Dom Kultury filia Słocina zaprasza na, pierwszy w Rzeszowie, akustyczny koncert Linii Nocnej, który odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2021 r. Start godz. 20:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w czerwcu 2017 r. singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Dziś klip do utworu ma ponad milion wyświetleń na YouTubie, natomiast pierwszy album zespołu, o tym samym tytule, nominowany był do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii „Album roku elektronika”. Pod koniec 2020 r. pojawił się drugi album – „Szepty i Dropy”, na którym znalazły się utwory tj. „Hulajnogi”, czy „Gdziekolwiek” z gościnnym udziałem Kuby Badacha. Twórczość Linii Nocnej charakteryzują nowoczesne produkcje, a w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje delikatności i poetyckości.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 510 355 747, która prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00–18:00 do wyczerpania limitu miejsc.