16 GRUDNIA 2018 – II BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Dni mijają w oka mgnieniu… Czuć w powietrzu zapach piernika, ale również lekkie zniecierpliwienie. Zbliża się ten czas w roku kiedy i mali i duzi poddają się magii Świąt Bożego Narodzenia. Tak jak w zeszłym roku, Rzeszowski Dom Kultury filia Budziwój zachęca do udziału w „II Budziwojskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym”, który odbędzie się 16 grudnia 2018 r. w godz. 10.00 – 16.00 przy ul.Budziwojskiej 194 w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy rodziny na warsztaty plastyczne podczas, których wspólnie stworzymy niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Efekty wspólnej pracy będzie można podziwiać na przystrojonej przez Was choince. Na kiermaszu zaprezentują się wystawcy oferujący swoje usługi oraz wykonane przez nich towary i dekoracje. Świąteczny klimat zapewnią uczestnicy zajęć oraz Zespoły Śpiewacze działające przy Rzeszowskim Domu Kultury. Nie zważając na pogodę za oknami gorąco zapraszamy!

Więcej informacji można uzyskać w godz. 14:00-20:00 pod numerem telefonu 17 229 90 82. Dla zainteresowanych wystawców: Regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula dostępne poniżej. Liczba stoisk jest ograniczona!

Do zobaczenia!

KARTA ZGŁOSZENIA – II BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

REGULAMIN – II BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

 

Archiwa