15 GRUDNIA 2019 – III BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Rzeszowski Dom Kultury przygotował coś rodzinnego oraz nastrojowego, coś co sprawi, że osoby niecierpliwie wyczekujące Świąt Bożego Narodzenia będą mogły poczuć ich niezwykłą atmosferę. Zachęcamy do udziału w „III Budziwojskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym”, który odbędzie się 15 grudnia 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 przy ul. Budziwojskiej 194 w Rzeszowie. Na Kiermaszu zaprezentują się wystawcy, oferujący swoje usługi oraz wykonane przez nich towary i dekoracje. O świąteczną atmosferę zadbają Zespoły Śpiewacze działające przy Rzeszowskim Domu Kultury oraz uczestnicy zajęć muzycznych. Kiermaszowi towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą wspólnie niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Efekty tej pracy będzie można podziwiać na przystrojonej przez Was choince. Poczuj magię świąt!

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać w godz. 14:00-20:00 pod numerem telefonu 17 229 90 82. Dla zainteresowanych Wystawców: regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula dostępne na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Za udział w Kiermaszu Wystawcy ponoszą opłatę w wysokości 10,00 zł od stoiska.

Do zobaczenia!

Uwaga! Liczba stoisk jest ograniczona, a zgłoszenia oraz opłaty od Wystawców przyjmowane będą do 11 grudnia 2019 r. w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój.

Zapraszamy!

REGULAMIN – III BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KARTA ZGŁOSZENIA – III BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KLAUZULA INFORMACYJNA – III BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

PROGRAM ARTYSTYCZNY – III BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY