12 GRUDNIA 2021 – V BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Jest nam bardzo miło poinformować, że już 12 grudnia 2021 r., rusza kolejna, V edycja Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. W tym roku Rzeszowski Dom Kultury filia Budziwój powraca do stacjonarnej formy imprezy, ale mimo to, tak jak w roku poprzednim, oferta produktowa wystawców zostanie przedstawiona również w formie kiermaszu online.

Rzeszowski Dom Kultury wspiera działania lokalnych przedsiębiorców, dlatego podczas Kiermaszu będą mogli Państwo nabyć wyroby rękodzielnicze oraz produkty spożywcze, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników. Oprócz oferty wystawienniczej, zapraszamy również na oprawę artystyczną wydarzenia, podczas której zaprezentują się Uczestnicy zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury oraz grupy folklorystyczne. W trakcie imprezy nie zabraknie także warsztatów dla dzieci i rodziców, których finałem będzie wspólne przyozdabianie choinki.

Serdecznie zapraszamy na V edycję Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego wszystkich spragnionych świątecznego klimatu, natomiast chętnych wystawców prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 752 764 lub e-mailowy pod adresem: budziwoj@rdk.rzeszow.pl od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00. Aby móc wystawić się podczas kiermaszu należy uzupełnić kartę zgłoszenia oraz zapoznać się z regulaminem i klauzulą informacyjną. Po zakwalifikowaniu się, wystawca zobligowany jest do uiszczenia opłaty 10,00 zł., za udostępnione stanowisko. Zapraszamy!

REGULAMIN – V BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KARTA ZGŁOSZENIA – V BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KALUZULA INFORMACYJNA – V BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY